Úvod » Iné kreatívne pomôcky » Slonovinová živica 2x20ml


        

Slonovinová živica 2x20ml

img

 

Číslo produktu: 63279
naša cena:
5,56 EUR ( Nie sme platcovia DPH )
Strážny pes:
Strážny pes

Návod na použitie

 
Pomocou odmeriek vymerajme rovnakú objemovú jednotku komponentov A a B. Vlejeme ich do jednej misky a dôkladne ich spolu premiešajme. Zmes vlejme do pružnej odlievacej formy (silikónovej, alebo z pružného plastu) a nechajme uschnút. Doba schnutia je pri izbovej teplote 30-40 minút v závislosti od veľkosti objektu. Odliatok, ktorý teraz vyberieme z formy, je ešte ohýbateľný, formovateľný, rezateľný. Po približne dvoch hodinách schnutia odliatok úplne vytvrdne a už sa nedá ohýbat. V tejto fáze je odliatok brúsitelný. Prípadné drobné chyby, ktoré vznikli pri odlievaní, je teraz možné zbrúsit.
Živica rýchlo tvrdne, preto si namiešajme vždy len také množstvo zmesi, ktorú ihned spotrebujeme. Od zmiešania komponentov po naliatie zmesi do formy nesmie ubehnút viac ako 15 minút. Živicové komponenty uchovávajme v pôvodnom obale, dobre uzavreté, pretože sú citlivé na svetlo a vlhkosť!
Odliatky zhotovené zo slonovinovej živice sú béžovej farby. Ich povrch je lesklý, hladký a farbiteľný. Živicu možno farbit alkoholovým farbivom zn.Pentart, farebným práškom a efektnými pigmentovými práškami ich vmiešaním do živice. Odliatky možno farbit aj na ich povrchu, napr. akrylovými farbami. Metalický povrch môžeme odliatku dodat pomocou tekutého kovu, voskových pást, tekutej patiny, či antikovacích pást.

Silikónové formy a farby do živice

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod EUR

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: Opíšte text z obrázku: *
captcha